Zlepšovanie. Zdieľanie. Tvrdá práca.

Bez cyklenia je praktická konzultačka pre dobré firmy, ktoré chcú byť ešte lepšie.
Minimum teórie. Overená prax a práca. 

1. Zlepšovanie

Na odcyklenie - začatie zlepšovania potrebujete niekedy úprimný pohľad zvonka. Pohľad, ktorý nie je zaťažený každodenným chodom firmy. Identifikovanie faktorov, ktoré bránia firme rásť a zlepšovať sa. A potom na nich neunávne, donekonečna, vytrvalo pracovať.

2. Zdieľanie skúseností

V osemnástich rokoch som založil Websupport.sk, a po 17 rokoch ho úspešne predal. Bol som pri úspešných, ale aj neúspešných projektoch. Predával
a kupoval som firmy, investoval do startupov. Osobne poznám investorov, dodávateľov, ďalších podnikateľov. Na týchto reálnych skusenostiach staviam a tie aj zdieľam.

3. Tvrdá práca

Už som videl nespočet dokonalých stratégií. Ale stratégie samotné nič nezmenia. Aby ste sa pohli, nemôže ostať iba pri rečiach. Stratégie a plány rozmeníme na drobné - konkrétne akčné kroky, ich vlastníkov a deadline. Neodpracujem to za vás, ale pri týchto krokoch viem naozaj pomáhať, nielen mudrovať.

Komu viem pomôcť?

1. rozbehnuté firmy a projekty, ktoré chcú rásť alebo potrebujú skúsenosti ako rast zvládať (aj v zahraničí) 

2.  najviac viem pomôcť digitálnym firmám, IT firmám, produktovým firmám, e-commerce… proste internety.

3. firmy, ktoré prechádzajú krízou alebo stoja dlho na mieste a chcú sa odcykliť

4. zaujímavým, verejnoprospešným, neziskovým projektom alebo mestám pomáham zdarma

Investície bez cyklenia

Firmy potrebujú na svoj rast peniaze. Čím rýchlejšie chcú rásť, tým viac zdrojov potrebujú. Vďaka mojim skúsenostiam s investovaním vás viem lepšie nasmerovať a odporučiť konkrétnym investorom. Taktiež sám investujem. 

Viem vám pomôcť skúsenosťami v týchto kľúčových okamihoch a zvýšiť hodnotu firmy.

Alebo vám úprimne poviem, že žiadnych investorov nepotrebujete. Už žiadne cyklenie a výhovorky kvôli peniazom. 

Ako to celé prebieha

Pred samotným začiatkom si zavoláme na 30 min. a zistíme či viem pomôcť, a či v tom vidím zmysel.

Potom nasledujú tri mesiace konzultácií, počas ktorých si preberieme nastavenie funkčnej stratégie vašej firmy, nastavenie brandu, komunikácie a mnoho ďalšieho. Naše konzultácie budú končiť domácimi úlohami, ktoré budete do nasledovného stretnutia vypracovávať.

V prípade potreby sa venujem svojim klientom aj po týchto troch mesiacoch. Takéto konzultácie sú individuálne a počas nich sa venujeme už iba tomu, čo vy považujete za najdôležitejšie.

 

a toto hovoria ľudia, s ktorými som konzultoval:

Konzultácie hodnotím ako veľmi efektívne a prínosné. Michal nám pomohol identifikovať slabé stránky nášho projektu, navrhol úpravy a sprostredkoval kvalitných subdodávateľov pre vyriešenie nedostatkov. Má aj výborné kontakty na investorov. Odporúčam všetkým podnikateľom.
Mišo je typ lídra, ktorý dnes naozaj chýba. Kým všetci rečnia, on koná. Kým ostatní hľadajú safe riešenia, on sa nebojí dostať ranu a ísť ďalej. A keď sa nebodaj zamotáte vo svojom projekte, tak vás svojou akčnosťou a praktickosťou vyvedie zo začarovaného kruhu.
Najviac prínosné je aspoň v našom prípade, že sa v celom tom príbehu, ktorý si zažil ty, vidíme aj my. Brutálne nám pomohol ten externý pohľad, odškatuľkovanie sa od vecí. A hlavne však ten Mišo nie je nejaký Elon Musk. Mišo je skúsený, a prežil si to všetko čo aj my.
Michal predstavil projekt bezcyklenia vtedy, ked som zažíval svoj prvý stav vyhorenia v pracovnom živote. Po našom osobnom stretnutí mi bolo jasné, že mám veľké nedostatky a Michal mi ukázal, ako byť lepším managerom. V súčasnej dobe vidieť naše prvé úspechy.

Michal Truban

V osemnástich rokoch som založil Websupport.sk, vybudoval z nej úspešnú a známu firmu a po 17 rokoch som ju predal. O tomto príbehu som napísal knihu .SUPPORT, ktorá sa stala bestsellerom a pomáha podnikateľom v raste.

Rozbiehal, investoval som a pomáham množstvu ďalších projektov: Slovensko.digital, Nicereply, ale snažím sa zlepšovať svet okolo nás aj cez politiku ako podpredseda Progresívneho Slovenska

Všetky svoje rady a pomoc staviam na tom, čo som zažil. Z vlastnej skúsenosti viem, že nie je dôležité, čo je na papieri, ale ako sa to pretaví do reality. A to nejde inak ako odhodlaním a tvrdou prácou. 

Kontakt >>>

Stačí poslať email s krátkym popisom, o akú firmu a problém ide. Ja vám odpíšem či vám dokážem pomôcť, a aký bude ďalší postup.

michal@truban.sk