🛒 S e-shopermi nielen o e-shopoch

Štvrtok, 20. Jún | Bratislava

Plavková sezóna je zahájená a my ohlasujeme ďaľší nabombený event pod aktovkou Bezcyklenia! Na čo sa môžeš tešiť? (nie, nikto nebude v plavkách! 🙄)

Keďže ti toho chceme dopriať čo najviac, prinášame ti nie JEDNU, ale rovno DVE brutalské témy v 1 večer!! 2 v 1 ……. chápeš 😉 

Ako prvý na stage nastúpi Samuel, ktorý sa bude venovať téme Profotabilita💰 vs. rýchly rast 📈 na dlh v kontexte technologických firiem. Rozoberie ako honba za vysokou valuáciou a investíciami môže viesť k neefektívnosti a vyššiemu riziku 🚨. Taktiež sa dozvieš ako je profitabilita dôležitá pre dlhodobú udržateľnosť firmy.

Člen našej komunitky bude dalej hovoriť o budovaní dôvery medzi zákazníkom a e-shopom. Ivan nevynechá ani praktické príklady, ktorými ti ešte viac pomôže pochopiť túto tému. 

📅 Kedy? 20.6.2024
🕔 O koľkej? 16:00
📍 Kde? The Spot, Bottova 2/A, 811 09 Bratislava

🤔 Kto je  Samo a Ivan? 

Samuel Huba 🧔🏻‍♂️ – CEO Shoptetu Samuel Huba pôsobí vo firme od roku 2018. Z pozície prevádzkového riaditeľa sa na jar 2021 dostal do riadenia celej firmy. Vyštudoval pražskú Vysokú školu ekonomickú a svoju kariéru začínal v startupoch a technologických firmách, v ktorých prešiel rôznymi pozíciami. Skúsenosti z biznisu nadobudol aj ako riadiaci partner vo fonde Impulse Ventures alebo v spoločnostiach Safetica Technologies. Shoptet je dnes najväčším dodávateľom riešení na tvorbu a správu e-shopov v strednej Európe.

Ivan Kopčík 🙎🏻‍♂️-  Som hrdý otec, milujúci manžel, čestný podnikateľ a snaživý komunálny poslanec, ktorý má rád šport a zdravý životný štýl.

Program:
16:00 – 17:15 🚪 Príchod a registrácia účastníkov
Nezabudni naskenovať registračný QR kód a vyzdvihnúť si svoju menovku 🔖

17:15 – 17:45 🎤 Intro Sessions
Intro prezi Bezcyklenia by Matej Guman 🧔🏻‍♂️
👉 Tu môžeš mať Pop-up prezi ty 🎙️
👉 Tu môžeš mať Pop-up prezi ty 🧑🏻‍💻
👉 Tu môžeš mať Pop-up prezi ty 🦄

18:00 – 19:00 🧔🏻‍♂️ Samuel Huba : Profitabilita vs Rýchly Rast na Dlh 

19:15 – 20:30 🧠 Mastermind Session

20:40 – 21:30🙎🏻‍♂️ Ivan Kopčík : Budovanie dôvery medzi zákazníkom & eshopom

21:30 – ???  🕺🏻 Voľný networking a neviazaná zábava
Studené vínko & horúce debaty….. veď to už poznáš 😁

Prečo by si tu nemal chýbať? 

Ako to u nás už býva zvykom – čaká ťa večer plný nových informácií, obohacujúcich konverzáćií a chutného jedla 😛 (možno pomedzi to aj nejaké nové pikošky z Košického eventu 🤭) Tak už neváhaj ani sekundu a stlač going, lebo tu MUSÍŠ byť! 

Do bezcykleniaaa 🖖🏼

Chcete sa zúčastniť eventu? Vyplňte formulár a my sa vám ozveme. Ak ste už členom komunity, tak sa prosím prihláste na event v aplikácií Circle