Prepájame talentovaných a šikovných podnikateľov s inšpiratívnymi lídrami cez učenie, zdieľanie a zábavu. Skvelé kontakty pre tých, ktorí chcú rásť bez cyklenia.

Ako to funguje?

Osobné stretnutia

Raz mesačne sa všetci stretneme a podebatíme na konkrétnu tému. Na stretnutia sú vždy prizvaní TOP odborníci na danú tému, ktorí odprednášajú členom komunity svoj odborný pohľad.

Mobilná aplikácia Circle

Neustály prístup ku komunite pomocou mobilnej aplikácie, v ktorej sú všetci členovia pokope. V appke majú prístup k užitočným materiálom a vedia tak spoločne riešiť problémy.

Naši členovia

Sme uzavretá skupina zložená už z viac ako 50 firiem. Sú medzi nami stredné a malé podniky, ale taktiež aj veľkí hráči doma i v zahraničí. Väčšina členov má obrat nad 1 mil. eur a nájdeš medzi nami ľudí z Websupport, Billdu, Nicereply, Expandeco, GafaAuto, Mangata, CreditCall, Pelikan, Procycling, Dajana Rodiguez a mnoho ďalších. Na každomesačných stretnutiach sa môžešs týmito ľuďmi, podebatiť a odcykliť.

„Minulý rok som bol na hrane vyhorenia a práve táto komunita bol určite jeden z faktorov, aby sa iskra vo mne opäť rozhorela.“

Norbert Kirshner

CEO, Procycling

„Investícia sa mi vrátila. Budem mať asi 2-4 nových klientov (jedného už teda mám). Veľmi inšpiratívne stretnutia, nikto sa na nič nehrá.

Juraj Balogh

CEO, Cretidcall

Najbližšie eventy

🫡 Ako sa stať lepším lídrom za 5 minút denne

Máj 28

Stretnutie s foundrom komunity v Košiciach

Máj 3

Služby

Komunita

Stretávame sa osobne, raz za mesiac v Bratislave. Networkujeme, obchodujeme a hlavne sa spoločne odcyklujeme.

250€/mesačne

Mám záujem byť členom komunity, ktorej viem ponúknuť svoj pohľad na podnikanie a riešenie problémov.

Konzultácie

Ponúkame strategické konzultácie, ktoré vám pomôžu vyriešiť váš konkrétny problém vo firme. Vieme pomôcť s týmito oblasťami: